/Files/images/baner/000.jpg

Станом на 04.09.2023 штатними працівниками заклад освіти забезпечений на 100% і складає 43 штатних педагогічних працівників.

Учителів-сумісників – 3

Якісний склад педпрацівників ХЛ №151 Слобідського району м. Харкова

Кільк. педпрац. Мають категорію Мають звання Мають освіту Кількість пенсіонерів
43 Вища І ІІ Спец Старш. учитель Уч- метод. Вищу Базову вищу Сер. спец. Заг. сер.8

Інформація про стан роботи з кадрами в ХЛ № 151 у 2023 році

Протягом 2022/2023 навчального року у ХЛ № 151 була організована робота над провідною методичною темою «Створення умов оптимального розвитку педагогічної творчості вчителя для підвищення духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня в умовах військового стану». Це сприяло засвоєнню та впровадженню технологій особистісно орієнтованого навчання, здійсненню освітніх моніторингових досліджень щодо впровадження профільності (фізико-математичний та біологічний, під час дистанційного навчання ) у старших класах. З цього приводу у ХЛ № 151 працює творча група педагогів, яка веде постійну індивідуальну методичну роботу з молодими вчителями щодо підвищення їх професійного рівня (курсова перепідготовка, діяльність у міжатестаційний період) та допомагає в проведенні відкритих уроків в он-лайн форматі під час атестації (кафедра математики, вчителі початкових класів).

У школі працює 9 методичних об’єднань. Протягом 2022/2023 навчального року працювала «Школа молодого вчителя» для вчителів 1-4 класів (керівник Близнюк Т.А.), «Школа педагогічного становлення» (керівник Калашник В.А.). Створені відповідні умови щодо роботи молодих спеціалістів, для кращої й повнішої «адаптації» цих вчителів була спланована робота їх наставників. Слід відзначити плідну роботу всіх вчителів школи у проведенні семінарів, нарад, «круглих столів» в он-лайн форматі, підготовці шкільних, районних та обласних олімпіад, науково - дослідницькій роботі МАН, ( учителі Білоус І.В., Милованова Т.Ю., Антоненко Л.Ю.).

Якісний склад педагогічних працівників за віком

Вік Кількість педагогічних працівників
До 30-ти років 6
31-40 років 3