Педагогічний колектив ХЗОШ № 151

/Files/images/struktura_roku/P1010027.JPG

Науково-методична, дослідницька робота педагогічних працівників школи спрямована на розповсюдження авторських програм і підручників (Білодід Л.М., Пилипенко Ж.В., Вербицька О.В., Калашник В.А.) та методичних посібників (Гальченко Н.О., Корнієнко Т.Л., Овсієнко Т.Ю., Губернаторова М.П., Милованова Т.Ю., Селезньова О.М., Савченко Л.М., Погарська О.М, Дьячук О.М., Курочка О.Е.).

На високому рівні в школі проводиться фізкультурно-масова робота. Команда школи серед учнів 3-4-х класів на міських змаганнях «Веселі старти» багато років поспіль посідає І місця. Також школа має високі показники в інших змаганнях:

- ІІ місце у рамках спартакіади «Спорт і школа»;

- ІІ місце з рухомих естафет «До стартів готовий»;

- І місце у районних змаганнях та ІІІ місце у міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч».

Учителі школи також є активними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів, де виявляються їх творчі здібності. Так Гога С.С. підготував переможців обласної олімпіади з географії (Мартиненка Олександра, 9-А клас (1 місце), Панова Артема 11-Б клас (3 місце), Погарська О.М. підготувала переможця обласної олімпіади з фізики (Мартиненка Олександра, 9-А клас (1 місце)), Савченко Л.М. переможців обласної олімпіади з історії та правознавства (Стрельникову Єлизавету, ученицю 10-А класу та Селезньова І., ученика 11-А класу). Пилипенко Ж.В., Калашник В.А., Гордієнко В.М. стали призерами районного поетичного конкурсу «Її величність – жінка».

Багато уваги керівництво школи приділяє роботі з обдарованими дітьми. Традиційною формою виявлення здібних учнів є шкільні олімпіади.

Школа підтримує тісний зв’язок з багатьма ЗВО, з якими укладено угоди на сумісне співробітництво. Це – навчальний комплекс НТУ «Харківський політехнічний інститут», кафедра загальної та експериментальної фізики, ХНАДУ, кафедра автомобілебудування, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, геолого-географічний факультет, фізико-математичний та інші.

На базі школи постійно проходять практику студенти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди (кафедри фізичного виховання та початкового навчання), Харківського гуманітарного педагогічного інституту та Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна (кафедри географії, фізики, математики).