Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база, що забезпечує впровадження освітньої діяльності в комунальному закладі «Харківський ліцей №151 Харківської міської ради».

Заклад освіти розташований в одному приміщенні: триповерховій споруді, побудованій у 1984 році (вул. Дніпровська, буд.10).

Територія закладу й розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення) відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає 4868 кв2, загальна площа території закладу – 2 га.

У закладі освіти функціонують: 52 класні кімнати (включаючи навчальні кабінети і лабораторії), спортивна та актова зала, кабінет директора, кабінети заступників, кабінет практичного психолога, кабінет самоврядування, медичний кабінет, бібліотека, їдальня. Приміщення навчального закладу використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: освітні та соціально-побутові.

Утримання, облаштування приміщень та території закладу відповідає санітарним нормам устрою й утримання закладів освіти.

Заклад освіти має:

1. Освітня інфраструктура:

- навчальні кабінети – 52;

- спортивна зала – 1;

- актова зала – 1;

- кабінет психолога - 1;

- кабінет самоврядування – 1.

2. Соціально-побутова інфраструктура:

- кабінет директора – 1;

- кабінет заступника директора – 3;

- кабінет завідувача господарством – 1;

- бібліотека з читальною залою – 1;

- їдальня – 1 (120 посадкових місць).

Приміщення освітньої інфраструктури обладнані відповідно до нормативних вимог, у наявності меблі відповідно до кількості учнів. У закладі створені умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень - пандус та поручні.

Актова зала естетично оформлена, у наявності музична апаратура, відповідні меблі.

Кабінет практичного психолога укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення корекційно-відновлювальної роботи.

Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним нормам, укомплектований відповідно до нормативних вимог, забезпечений відповідним медичним оснащенням та ліками. Зручні умови для роботи й прийому відвідувачів.

На харчоблоці забезпечено безперебійну роботу систем енергопостачання, холодного та гарячого водопостачання. Забезпечено належну роботу та функціонування технологічного та холодильного обладнання; проведено ревізію технологічного обладнання, складено реєстр наявного на харчоблоці обладнання, де вказані відомості про його кількість та стан, терміни проведених профілактичних та ремонтних робіт; проведено експертну оцінку ефективності роботи (у тому числі додержання температурного режиму) жарочної та холодильної шаф; придбані кухонні меблі, кухонний посуд та інвентар; проведено поточний ремонт приміщень харчоблоку та їдальні.

На території закладу освіти розташований спортивний майданчик з тренажерами.

Забезпеченість комп’ютерними робочими місцями, обладнанням, устаткуванням, що необхідні для виконання освітніх програм.

У закладі освіти обладнані 2 кабінети інформатики, в яких встановлені 17 ноутбуків і 2 ПК. 7 ноутбуків і , 28 ПК використовуються в предметних кабінетах, в бібліотеці, спортзалі і в административно-хозяйській частині. Підключено до Інтернету – 31 ПК і 24 ноутбуки. Вся будівля школи охоплена безкоштовною мережею WI-FI. Кількість класів з проектором – 15. З телевізором 15.

Заклад освіти має офіційний веб-сайт (http://school151.edu.kh.ua/), на якому розміщена основна інформація про його діяльність.