Протокол № 9 від 01 травня 2023 року

Присутні :

- Адміністрація школи

- Бібліотекар

- Учителі, які будуть викладати в10-х класах у 2023/2024 навчальному році.

- Члени колективу - 43

Порядок денний:

І. Відбір та замовлення підручників для учнів 10-х класів на 2022/2023 навчальний рік.

(Власова Г.Ю.)

І. Слухали: Власову Ганну Юріївну, директора Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 151, вона довела до відома присутніх, що конкурсний відбір підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022- 2023 роках (10 клас) здійснюються з згідно з переліком Міністерства освіти і науки України. За дорученням Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 28.03.2023 №1/4275-23 «Про забезпечення виконання наказів МОН від 30 вересня 2022 року № 871 (зі змінами) та від 20 березня 2023 року № 315» був розпочатий конкурсний відбір підручників для учнів 10-х класів.

І. Ухвалили: Узяти до відома основні положення щодо вибору та замовлення підручників для учнів 10-х класів.

ІІ. Слухали: Калашник В.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з переліком назв та авторів підручників для 10-х класів ЗЗСО, які будуть надруковані за кошти державного бюджету в 2023 році.

Виступили: Гурова О.В., учитель української мови та літератури, вона запропонувала обрати такі підручники для 10-го класу:

1. Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти автор Авраменко О. М.

2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автор Авраменко О. М, Пахаренко В. І.

Виступили: Вербицька О.В., учитель математики, вона запропонувала обрати такі підручники для 10-го класу:

1. «Алгебра і початки аналізу (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автори Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

2. «Геометрія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автори Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

Виступили: Білоус І.В., учитель біології, вона запропонували обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Біологія і екологія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автор Задорожний К.М.

Виступили: Волкова Т.А., учитель предмету «Мистецтво», вона запропонувала обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, автор Масол.

Виступили: Бороздняк А.М., учитель предмету «Технології», він запропонував обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, автори Ходзицька І. Ю., Боринець Н. І., Гащак В. М., Горобець О. В.,
Даниліна Е. М., Крімер В. В., Лапінський В. В., Малєєва І. В.,Медвідь О. Ю., Павич Н. М., Палій Ю. В., Пархоменко О. М.,Пасічна Т. С., Приходько Ю. М., Рак Л. М.

Виступили: Погарська О.М., учитель фізики, вона запропонувала обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Фізика (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автори Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О., Заред. Бар’яхтара В. Г., Довгого С. О.

Виступили: Бондаренко Г.В., учитель хімії, вона запропонували обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автор Григорович О.В.

Виступили: Величко Я.С., учитель англійської мови, вона запропонували обрати такий підручник для 10-го класу:

1. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, автор Буренко В.М.

ІІ. Ухвалили:

- затвердити перелік підручників для учнів 10-х класів ЗЗСО.

- замовити підручники для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти на 2022/2023 навчальний рік згідно з переліком.

Голова педради Ганна ВЛАСОВА

Секретар В.М.Будянська