Спектакль "Приборкання строптивої"

22 березня в нашій школі стало не тільки радісним днем початку весняних канікул, а й святом театрального мистецтва.

Саме на цю дату був призначений щорічний спектакль гуртка Клуб "Психологія" під керівництвом вчителя основ здоров'я, практичного психолога Мілованової Тетяни Юріївни.

/Files/images/novosti2013/mart/Изображение2.jpg

Спільна театральна справа об'эднала учнів 6-10 класів. Найактивнішими, як завжди, були учні 9-х класів та 8-а класу.

/Files/images/novosti2013/mart/Изображение3.jpg

Цього року учасники "замахнулись на Вільяма нашого Шекспіра" і поставили всім відому комедію "Приборкання строптивої". Завдяки чудовому актерскому складу, наполеглівій праці Тетяни Юріївни та співрежисера Чечоткіної Ганни, перед глядачами вирували справжді середньовічні італійськи пристрасті в сучасних барвах.

/Files/images/novosti2013/mart/Изображение4.jpg/Files/images/novosti2013/mart/Изображение5.jpg

Глядачі були приголомшені актерським дебютом Таскаєва Влада,Коледіна Валерія, Девадзе Руслана та отримали справжню насолоду від гри вже досвічених актерів гуртка - Міхалап Вікторії, Ісаченкової Катерини, Чечоткіної Ганни та ще багатьох учасників постановки.

/Files/images/novosti2013/mart/Изображение6.jpg

Дякуємо за приємний початок канікул та чарівний настрій любові, пристрасті та театральної магії всім тим, хто організував та прийняв участь в цій події!

/Files/images/novosti2013/mart/Изображение1.jpg