Комінтернівський районний відділ м. Харкова Головного управляння Держтехногенбезпеки у Харківській області повідомляє

Комінтернівський районний відділ м. Харкова Головного управляння Держтехногенбезпеки у Харківській області вкрай стурбований ситуацією, що склалася з травмування та загибеллю дітей на пожежах.

За статистикою за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

З початку 2012 року в Харкові виникло 490 пожеж при яких загинуло 43 особи із них 1 дитина.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків. (Звернення розміщено в розділі "Батьки")