Святкове відкриття дитячого майданчика «Зоряний»

Кожного року 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Дуже символічно, що саме цього дня відбулося святкове відкриття дитячого майданчика «Зоряний», що розташований неподалік від нашої школи. Цей майданчик - чудовий подарунок дітям, який був створений за ініціативою Харківського міського голови Г.А. Кернеса. Він був почесним гостем на святі. Танцювальні колективи нашого міста подарували всім присутнім гарний настрій, а ласування морозивом від підприємства «Хладик» стало приємним та смачним доповненням до свята.

Галерея "Святкове відкриття дитячого майданчика «Зоряний» 01.06.2016"

Асфальтовані доріжки, квіткові клумби, гойдалки та каруселі - усе для дитячої радості.
Ми впевнені, що саме цей майданчик стане найулюбленішим місцем відпочинку малечі та дорослих!