/Files/images/baner/Методична робота.jpg

Упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес, організація науково-дослідницької та експериментальної роботи дають можливість розвивати творчий потенціал як учителів так і учнів.

В ліцеї працюють методичні об’єднання вчителів, кожне з яких має свою практичну тему, яка тісно пов’язана з основною науково - методичною темою школи: «Створення умов оптимального розвитку педагогічної творчості вчителя для підвищення духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня».

На засіданнях м/о постійно проводилися бесіди щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес, організації науково-дослідницької та експериментальної роботи, що дає можливість розвивати творчий потенціал учнів. Постійно проводяться семінари, «круглі столи», педагогічні читання вчителями-методистами та старшими вчителями закладу освіти на районному та міському рівнях (участь в олімпіадах, конкурсах, турнірах, науково-дослідницькій роботі МАН), створена картотека ППД учителів.