Олімпійське сузір’я України.

Довідкове видання Національного олімпійського комітету України. : Тренери – К.: Олімп. л-ра, 2011 р С. Н. Бубка, М. М. Булатова

/Files/images/BIBLIOTEKA/2.jpg

Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 р. У книзі подано відомості про історію олімпійських видів спорту, створення відповідних федерацій в Україні та їх керівників, і, насамперед, довідкову інформацію про українських тренерів, які вивели своїх учнів на олімпійський п’єдестал.

Для фахівців галузі фізичного виховання і спорту, освіти, а також широкого загалу читачів, які цікавляться історією олімпійського спорту.

ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ.

(Письменники XIX – XX століття)

Електронний збірник презентацій для курсу з української літератури,
10-11 класів.
диск (СD-POM)

/Files/images/BIBLIOTEKA/3.jpg

— Уперше створено електронний посібник, у якому стисло подано необхідні відомості про життя і творчість видатних письменників ХІХ ст., які вивчаються у 10-11 класах.

— Уміщено фотографії, ілюстрації.

— Матеріал складається з 14 розділів, кожен із яких побудований за тематичним принципом (короткий літопис життя і творчості окремої особи). Особливе місце посідають розділи «Погляди і переконання», «Художній світ», «Критика», «Фонотека».

— Подано відомості з теорії літератури, а також закриті та відкриті тести за 12-бальною системою з урахуванням реальних навчальних можливостей учнів.

— Посібник розрахований на учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, на вчителів-словесників, студентів-філологів

ФОРМУВАННЯ ТОЛЕРАНТНОГО СТАВЛЕННЯ
ДО ВІЛ–ПОЗИТИВНИХ ДІТЕЙ

Додаток до посібника [Електронний ресурс] ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Київ – 2013. 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

Посібник розроблено в рамках проекту «Покращення життя ВІЛ-позитивних дітей та їх сімей» у партнерстві з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» та інших партнерів.
Ця публікація спрямована на виконання спільного плану заходів із проектом «Розвиток потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів», який реалізує ГО «Дитячий фонд здоров’я через освіту» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

/Files/images/BIBLIOTEKA/д2 (2).jpg

Диск має такі складові:

· АНКЕТА УЧАСНИКА ТРЕНІНГУ "Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти України»

ПРИЗЕНТАЦІЇ:

• · Основна інформація щодо епідемії ВІЛ/СНІДу у світі та Україні
  • · Історія відкриття. Шляхи передачі ВІЛ та методи профілактики інфікування
  • · Права ВІЛ-позитивних дітей
  • · Особливості перебування ВІЛ-позитивних дітей у навчальних закладах

ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ

[Електронний ресурс] Державне підприємство «УКРАЇНСЬКА ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ», Київ – 2013. Випуск № 5 1 електрон. диск (СD-POM)

/Files/images/BIBLIOTEKA/д2 (1).jpg

Диск має такі складові:

• · ЗАКОНИ УКРАЇНИ ТА ІНШІ НОРМАТИВНІ АКТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ.
  • · УКАЗИ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.
  • · ПОСТАНОВИ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ.
  • · НОРМАТИВНІ АКТИ МІНІСТЕРСТВ ТА ІНШИХ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, ЗАРЕЄСТРОВАНІ МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ.
  • · МІЖНАРОДНІ ДОГОВОРИ УКРАЇНИ, ЩО НАБРАЛИ ЧИННОСТІ; ЄВРОПЕЙСЬКІ КОНВЕНЦІЇ.
  • · РІШЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ