Тарас Григорович Шевченко - поет та художник

/Files/images/BIBLIOTEKA/2022/Taras_Shevchenko_selfportrait_oil_1840.jpg

«Огненне слово його наскрізь проймало серце не тільки тих, кому близьке було народне горе, а й тих, кому й байдуже було до того. Всі дивувалися красі та силі тієї простої мови, якою Шевченко виливав свої вірші. Увесь світ став прислухатися до його мови, а на Вкраїні вірші приймали як благовісне, пророче слово».

П. Мирний

/Files/images/BIBLIOTEKA/2022/thumb_2.jpg

До дня народження Тараса Григоровича Шевченко – ми проводимо в бібліотеці Шевченківське свято, аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й відчути його невмируще слово серцем, повірити йому, бо кому ж тоді ще вірити, як не Шевченкові, який життя своє віддав за Україну, за нас із вами, за те , щоб ми були вільними,гордими людьми. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своєї жертовної любові до свого народу. Шевченків кобзар – це Біблія українського народу, це книга, якій судилося бути безсмертною, бо сам народ визнав її своєю книгою.

Учні нашої школи беруть активну участь у підготовці до дня народження поета. Багато дітей приходило до шкільної бібліотеки, щоб взяти твори письменника.

Проводять літературне читання «Кобзаря».

Взагалі, після прочитання віршів Шевченка завжди хочеться зробити щось незвичайне, щоб змінити увесь світ. Це такою магічною силою володіють твори Шевченка, тому діти відображають це в соїх малюнках.

В бібліотеці оформлена виставка «Т.Г.Шевченко – поет, художник»

/Files/images/BIBLIOTEKA/2022/изображение_viber_2022-02-11_10-40-00-144.jpg

На Великдень, на соломі