/Files/images/BIBLIOTEKA/Буфер обмена-1.jpg

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Міністерство освіти і науки України в 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у житті.

Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією.

Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства, цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Бібліотека Нової української школи –простір для освітніх можливостей кожного учня».

На протязі місяця були проведені масові заходи. З 01-31 жовтня в бібліотеці були організовані виставки «У світ через книжку», «14 жовтня день захисника України»

4-12 жовтня серед учнів 3-4 класів був проведений конкурс дитячих поробок до оповідань та казок .

З учнями 9 класів бібліотекар провела круглий стіл на тему «Шкільна бібліотека – територія виховання та соціалізації учнів»

16 жовтня учні 2-х класів разом з класними керівниками завітали до бібліотеки на свято «Посвята в читачі».

Завідувач бібліотеки Шуляк Л.А.