Повернутися до звичайного режиму

На базі ХЛ № 151 щороку працює дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням "Казка".

Відкриття закладу відпочинку "Казка"

Хлопчики та дівчатка оздоровлюватимуться й весело проводитимуть своє дозвілля під керівництвом досвідчених вихователів

Відвідування басейну "Кондиціонер"

З метою оздоровлення, тренування в басейні проводяться двічі на тиждень.

/Files/images/NOVOSTI/2014/iyun/kondicioner.jpg

Поїздка до парку Шевченка

"Добре там жити, де вміють дружити".

Вихователі закладу відпочинку проводять веселі конкурси та вікторини.

Кожень день для учасників шкільного закладу відпочинку починається з ранкової гімнастики.

Програмою закладу передбачені прогулянки на свіжому повітрі, робота зі шкільним психологом.

Всі заходи спрямовані на створення комфортних умов для літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Проводиться чемпіонат з комп'ютерних ігор

/Files/images/NOVOSTI/2014/iyun/фото0192.jpg

В "Казці" запланована насичена та цікава розважальна програма.

Перегляд стереофільмів, прогулянки парками міста, цікаві заняття в ігровій кімнаті.

Урочисте закриття пришкільного закладу відпочинку "Казка"

Учні, що відвідували "Казку" протягом трьох тижнів та були найкращими під час проведення оздоровчих та розважальних заходів, були нагороджені грамотами.

Всі учасники заходу отримали солодкі призи та сувеніри за перемоги в веселих конкурсах програми закриття.

/Files/images/NOVOSTI/2014/iyun/IMG_20140620_104725.jpg