Пропаганда здорового способу життя

З метою залучення більшої кількості дітей та оволодіння учнями новими знаннями та навичками і використання свого потенціалу для підтримки здорового способу життя соціальний педагог Теплова О.В. підготувала та провела:
  • виставка малюнків (28.12.17.-16.12.17) дітей початкових класів на тему: «Пропаганда здорового способу життя», в ній приймали участь учні 2-4 класів.

/Files/images/NOVOSTI/2017/12/27.12_1.jpg

Найбільшу активність показали діти 3-В класу (вчитель: Чепякова І.В. ), 4-А класу (вчитель Губернаторова М.П.), 4-Б класу (вчитель: Кондратенко Ю.С.), 7-А класу (вчитель: Погарська О.М.),7-Б класу (вчитель: Колюбаєва Н.Г.):
  • з учнями основної школи (7-А, 7-Б клас) було проведене анкетування «Чи вмієте Ви вести здоровий спосіб життя ?»;
  • для збільшення рівня обізнаності учнів 7-х класів про здоровий спосіб життя був проведений круглий стіл 27.12.17 на тему: «Соціальні фактори, які впливають на здоров’я підлітка» (учні підготували доклади).

/Files/images/NOVOSTI/2017/12/27.12_2.jpg